Wpisy użytkownika Glisten. z dnia 27 lutego 2015

Liczba wpisów: 1

glisten
 
Dzisiaj pokażę Wam bardzo prosty sposób na pozbycie się różowych tonów z podkładu za pomocą pigmentu Color Blend Yellow.
DSC_0860.JPG

Pigment kupicie w sklepie www.kolorowka.com - są trzy wielkości do wyboru, intuicyjnie wybrałam 10g, ale to chyba wystarczy mi na wieczność. ;) Zapłaciłam za niego 16zł + koszty przesyłki.

Potrzebujemy:
1. Pigment
2. Podkład (w moim przypadku jest to L'Oreal True Match N2)
3. Plastikowy pojemnik
4. Coś do wymieszania pigmentu z podkładem
DSC_0871.JPG

Ja wyciskam podkład na wieczko od kremu - przeważnie mieszam kolor tuż przed nałożeniem na twarz. Dla leniwych albo ciągle zabieganych radzę wymieszać ilość na kilka aplikacji - nie całość. ;)
DSC_0872.JPG

Dodaję pigment - wystarczy ODROBINA. Lepiej dołożyć niż przesadzić. Ja na potrzeby zdjęć dodałam więcej. ;)
DSC_0873.JPG

Mieszam wszystko dokładnie pincetą, aby nie było grudek. Jeżeli macie większą ilość podkładu - użyjcie mieszadełka do spieniania mleka (znacznie ułatwi pracę) i gotowy produkt możecie zamknąć w szczelnym pojemniku.
DSC_0874.JPG

Rezultaty:
DSC_0878.JPG

Ot cała filozofia. :d

Na stronie dostępne są także inne pigmenty, chociażby biały do rozjaśniania podkładu - postępujemy z nim według tej samej instrukcji.
  • awatar Humraa: fajny myk, ale bez sensu jest kupować podkład z różowymi tonami jak potrzebujemy z żółtymi, szkoda kasy na taką zabawę w dosypywanie proszku ;)
  • awatar ♥ whatever ♥: @Humraa: Gorzej jak dostaniesz w prezencie albo na szybko kupisz i nie możesz zwrócić a szkoda wyrzucić :D
  • awatar Glisten.: @Humraa:Często kolor w sztucznym świetle wygląda inaczej albo utleni się. Kiedy go nałożęna twarz to wyglądam jak świnka ;) niektóre kolory to także nieprzemyślane zakupy, a szkoda wyrzucić, więc jakoś trzeba sobie poradzić.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›